.
HAROLD MATTHEWS - Round 8 - Team List to take on the Parramatta Eels at New Era Stadium at 6:00 PM on Thursday (2nd of April):
1. TAQUIN FAHEY
2. JESSE ALLAN
3. BEN LOFTHOUSE
4. MAX LEHMANN
5. DANIEL CALABRETTA
6. COOPER JOHNS
7. HARRY WILSON
8. JOSH FOSTER
9. SAM VERRILLS
10. LIVINGSTONE CHEE-KAM
11. MAX BARRY
12. BEN GLEESON
13. SEAN VAIVELATA
14. FREDDY LUSSICK
15. BEN COLLINS
16. CAMERON PRINCE
17. KYE PICKERING
18. SATEKI LATU
19. NICHOLAS BILSBOROUGH
21. TOM ROSEWARNE
22. OLIVER BROWN
23. FINN HEATH
24. BRANDON READING
25. JASON TUPOU-WITCHMAN
26. JAYDEN BURGESS
27. MAX JOLLEY
28. LACHLAN DALY O'RILEY
COACH: GLENN MOORE
* Team List subject to change. *
SG BALL - Round 8 - Team List to take on the Parramatta Eels at New Era Stadium at 7:15 PM on Thursday (2nd of April):
1. LUKE POLSELLI
2. EZERA CHEE-KAM
3. BAILEY SHIACH-WISE
4. HARRISON O’TOOLE
5. JOHN HOPOATE
6. HUTANA COFFIN
7. CADE CUST
8. JAIDEN TARRANT
9. HEATH GARAY
10. FREDI SIONE
11. HARLAN COLLINS
12. BILL BAINBRIDGE
13. ELIA FAATUI
14. MANASE FAINU
15. JOSH MARTIN
16. LUKE MILHAM
17. BRYDON RAMIEN
18. JACK MAGUIRE
19. JACK JOHNS
20. KANE MCQUIGGAN
21. CODY ABRAHAMS
22. JAKE MORRISON
23. JACKSON WATSON
24. BRAD ARENELLI
26. CLINT MAGUIRE
27. IZAIAH PHILLIPS
28. BRAD PARKER
COACH: CHAD RANDALL
* Team List subject to change. *
DRAWS:
Click here for HAROLD MATTHEWS Draw.
Click here for SG BALL Draw.
LADDERS:
Click here for HAROLD MATTHEWS ladder.
Click here for SG BALL ladder.
.
HAROLD MATTHEWS - Round 8 - Team List to take on the Parramatta Eels at New Era Stadium at 6:00 PM on Thursday (2nd of April):
1. TAQUIN FAHEY
2. JESSE ALLAN
3. BEN LOFTHOUSE
4. MAX LEHMANN
5. DANIEL CALABRETTA
6. COOPER JOHNS
7. HARRY WILSON
8. JOSH FOSTER
9. SAM VERRILLS
10. LIVINGSTONE CHEE-KAM
11. MAX BARRY
12. BEN GLEESON
13. SEAN VAIVELATA
14. FREDDY LUSSICK
15. BEN COLLINS
16. CAMERON PRINCE
17. KYE PICKERING
18. SATEKI LATU
19. NICHOLAS BILSBOROUGH
21. TOM ROSEWARNE
22. OLIVER BROWN
23. FINN HEATH
24. BRANDON READING
25. JASON TUPOU-WITCHMAN
26. JAYDEN BURGESS
27. MAX JOLLEY
28. LACHLAN DALY O'RILEY
COACH: GLENN MOORE
* Team List subject to change. *
SG BALL - Round 8 - Team List to take on the Parramatta Eels at New Era Stadium at 7:15 PM on Thursday (2nd of April):
1. LUKE POLSELLI
2. EZERA CHEE-KAM
3. BAILEY SHIACH-WISE
4. HARRISON O’TOOLE
5. JOHN HOPOATE
6. HUTANA COFFIN
7. CADE CUST
8. JAIDEN TARRANT
9. HEATH GARAY
10. FREDI SIONE
11. HARLAN COLLINS
12. BILL BAINBRIDGE
13. ELIA FAATUI
14. MANASE FAINU
15. JOSH MARTIN
16. LUKE MILHAM
17. BRYDON RAMIEN
18. JACK MAGUIRE
19. JACK JOHNS
20. KANE MCQUIGGAN
21. CODY ABRAHAMS
22. JAKE MORRISON
23. JACKSON WATSON
24. BRAD ARENELLI
26. CLINT MAGUIRE
27. IZAIAH PHILLIPS
28. BRAD PARKER
COACH: CHAD RANDALL
* Team List subject to change. *
DRAWS:
Click here for HAROLD MATTHEWS Draw.
Click here for SG BALL Draw.
LADDERS:
Click here for HAROLD MATTHEWS ladder.
Click here for SG BALL ladder.
.