.
BELROSE EAGLES - Round 4 - Team List to take on the Windsor Wolves at Lionel Watts Reserve, Frenchs Forest at 7:00 PM on Thursday (2nd of April):
1. JAMES MORTIMER
2. PHIL DOMJEN
3. DAMIAN RETI
4. CHRISTIAN BATE
5. ANDREW HALSTEAD
6. ALEX MCKENZIE
7. TAYLOR MATTHEWS
8. ALEX MAMMONE
9. DAVID MARANDO
10. BEN PICKERING
11. COREY MURPHY
12. ADAM SAUNDERS
13. SHEM GRIEVE
14. BEAU ABRAHAMS
15. LIAM JONES
23. SHANNON CAMERON
24. JIMMY CURTIS
COACH: JAMES MORTIMER
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of Triple H 100.1FM
PENINSULAR SEAGULLS - Round 4 - Team List to take on the East Campbelltown Eagles at Lake Park, Narrabeen at 1:00 PM on Saturday (4th of April):
1. JAKE PICKERING
2. JEREMY MARSHALL
3. TOM LEATHERBY
4. RHYS WOLLOGHAN ©
5. BRANDON LIAINA
6. JON GRIMES
7. WILLIE BISHOP
8. DAMIAN LAWLER
9. HARRY BERRYMAN
15. RYAN WHEELER ©
11. TIM PONT
12. MIKEY TIOPIRA
13. SANTANA PALMER
10. JACK MICANS
17. CHRIS WILLIAMS
23. STEVE MATTHEWS
24. KNOX TIME
COACH: TIM GEE
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of Triple H 100.1FM
DRAW:
Click here for SYDNEY SHIELD Draw.
LADDER:
Click here for SYDNEY SHIELD ladder.
.
BELROSE EAGLES - Round 4 - Team List to take on the Windsor Wolves at Lionel Watts Reserve, Frenchs Forest at 7:00 PM on Thursday (2nd of April):
1. JAMES MORTIMER
2. PHIL DOMJEN
3. DAMIAN RETI
4. CHRISTIAN BATE
5. ANDREW HALSTEAD
6. ALEX MCKENZIE
7. TAYLOR MATTHEWS
8. ALEX MAMMONE
9. DAVID MARANDO
10. BEN PICKERING
11. COREY MURPHY
12. ADAM SAUNDERS
13. SHEM GRIEVE
14. BEAU ABRAHAMS
15. LIAM JONES
23. SHANNON CAMERON
24. JIMMY CURTIS
COACH: JAMES MORTIMER
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of Triple H 100.1FM
PENINSULAR SEAGULLS - Round 4 - Team List to take on the East Campbelltown Eagles at Lake Park, Narrabeen at 1:00 PM on Saturday (4th of April):
1. JAKE PICKERING
2. JEREMY MARSHALL
3. TOM LEATHERBY
4. RHYS WOLLOGHAN ©
5. BRANDON LIAINA
6. JON GRIMES
7. WILLIE BISHOP
8. DAMIAN LAWLER
9. HARRY BERRYMAN
15. RYAN WHEELER ©
11. TIM PONT
12. MIKEY TIOPIRA
13. SANTANA PALMER
10. JACK MICANS
17. CHRIS WILLIAMS
23. STEVE MATTHEWS
24. KNOX TIME
COACH: TIM GEE
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of Triple H 100.1FM
DRAW:
Click here for SYDNEY SHIELD Draw.
LADDER:
Click here for SYDNEY SHIELD ladder.
.