.
BELROSE EAGLES - Round 7 - Team List to take on the Auburn Warriors at Lionel Watts Reserve, Frenchs Forest at 3:00 PM on Saturday (25th of April):
1. JAMES MORTIMER
2. PHIL DOMJEN
3. DAMIAN RETI
4. CHRISTIAN BATE
5. ANDREW HALSTEAD
6. ALEX MCKENZIE
7. TAYLOR MATTHEWS
8. SHANNON CAMERON
9. DAVID MARANDO
10. BEN PICKERING
11. COREY MURPHY
12. ADAM SAUNDERS
13. SHEM GRIEVE
14. RYAN FIELDEN
15. NATHAN COOPER
17. JIMMY CURTIS
18. ALEX MAMMONE
COACH: JAMES MORTIMER
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of Triple H 100.1FM
PENINSULAR SEAGULLS - Round 7 - Team List to take on the Hills District Bulls at Lake Park, Narrabeen at 1:00 PM on Saturday (2nd of May):
1. JAKE PICKERING
2. RICHIE GOODWIN
3. TOM LEATHERBY
4. RHYS WOLLOGHAN ©
5. JEREMY MARSHALL
6. BLAKE CAVALLARO
7. WILLIE BISHOP
8. DAMIAN LAWLER
9. HARRY BERRYMAN
15. RYAN WHEELER ©
16. VINNY NGARO
12. MIKEY TIOPIRA
11. TIM PONT
10 JAMES LEULUAI
13. CHRIS WILLIAMS
14. SHAUN SPRINGALL
17. JON GRIMES
18. ANDY LEACH
COACH: TIM GEE
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of Triple H 100.1FM
DRAW:
Click here for SYDNEY SHIELD Draw.
LADDER:
Click here for SYDNEY SHIELD ladder.
.
BELROSE EAGLES - Round 7 - Team List to take on the Auburn Warriors at Lionel Watts Reserve, Frenchs Forest at 3:00 PM on Saturday (25th of April):
1. JAMES MORTIMER
2. PHIL DOMJEN
3. DAMIAN RETI
4. CHRISTIAN BATE
5. ANDREW HALSTEAD
6. ALEX MCKENZIE
7. TAYLOR MATTHEWS
8. SHANNON CAMERON
9. DAVID MARANDO
10. BEN PICKERING
11. COREY MURPHY
12. ADAM SAUNDERS
13. SHEM GRIEVE
14. RYAN FIELDEN
15. NATHAN COOPER
17. JIMMY CURTIS
18. ALEX MAMMONE
COACH: JAMES MORTIMER
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of Triple H 100.1FM
PENINSULAR SEAGULLS - Round 7 - Team List to take on the Hills District Bulls at Lake Park, Narrabeen at 1:00 PM on Saturday (2nd of May):
1. JAKE PICKERING
2. RICHIE GOODWIN
3. TOM LEATHERBY
4. RHYS WOLLOGHAN ©
5. JEREMY MARSHALL
6. BLAKE CAVALLARO
7. WILLIE BISHOP
8. DAMIAN LAWLER
9. HARRY BERRYMAN
15. RYAN WHEELER ©
16. VINNY NGARO
12. MIKEY TIOPIRA
11. TIM PONT
10 JAMES LEULUAI
13. CHRIS WILLIAMS
14. SHAUN SPRINGALL
17. JON GRIMES
18. ANDY LEACH
COACH: TIM GEE
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of Triple H 100.1FM
DRAW:
Click here for SYDNEY SHIELD Draw.
LADDER:
Click here for SYDNEY SHIELD ladder.
.
Last edited: