HAROLD MATTHEWS - Round 7 - Team List to take on the Western Sydney Academy of Sport at St Marys Stadium at 5:00 PM AEST on Saturday (29th of March):
1. LUKE POLSELLI
2. NATHAN WILLIAMS
3. JOHN HOPOATE
4. PIERS LORIGAN
5. TYLER HAYES
6. COREY HIGGINBOTHAM
7. CADE CUST
8. BRYDON RAMIEN
9. SAM VERRILLS
10. JACK ONGOSIA
11. KANE MCQUIGGIN
12. JACKSON TOWNSHEND
13. CALEB CARTER
14. TOM VAN BOKHOVEN
15. NICK FERRIS
16. MASON BINGE
18. INOKE FAKAI
20. CHARLIE ANDERSON
21. CAMERON MATTHEWS
22. FINN HEATH
23. NICHOLAS BILSBOROUGH
24. JOSH FOSTER
25. KYE PICKERING
COACH: GLENN MOORE
SG BALL - Round 7 - Team List to take on the Western Sydney Academy of Sport at St Marys Stadium at 6:30 PM AEST on Saturday (29th of March):
1. MITCH THOMAS
2. CLINT MAGUIRE
3. HARLAN COLLINS
4. BRAD PARKER
5. HARRY O’TOOLE
6. NICHOLAS HYNES
7. BILLY VERRILLS
8. DARCY COX
9. BRADLEY ARENELLI
10. TUALIMA TUALIMA
11. SCOTT MORAN
12. BILL BAINBRIDGE
13. MOSES MCGREAL
14. JUDD HANLON
15. BEAU ABRAHAMS
16. WADE HANNELL
17. ELIA FAATUI
18. AARON GROOM
19. TODD MILLS
21. TONI FINAU
22. JAKE MORRISON
24. JESSE RAMIEN
25. JARROD COX
COACH: TONY CLARKE
DRAWS:
Click here for HAROLD MATTHEWS Draw.
Click here for SG BALL Draw.
LADDERS:
Click here for HAROLD MATTHEWS ladder.
Click here for SG BALL ladder.
.
1. LUKE POLSELLI
2. NATHAN WILLIAMS
3. JOHN HOPOATE
4. PIERS LORIGAN
5. TYLER HAYES
6. COREY HIGGINBOTHAM
7. CADE CUST
8. BRYDON RAMIEN
9. SAM VERRILLS
10. JACK ONGOSIA
11. KANE MCQUIGGIN
12. JACKSON TOWNSHEND
13. CALEB CARTER
14. TOM VAN BOKHOVEN
15. NICK FERRIS
16. MASON BINGE
18. INOKE FAKAI
20. CHARLIE ANDERSON
21. CAMERON MATTHEWS
22. FINN HEATH
23. NICHOLAS BILSBOROUGH
24. JOSH FOSTER
25. KYE PICKERING
COACH: GLENN MOORE
SG BALL - Round 7 - Team List to take on the Western Sydney Academy of Sport at St Marys Stadium at 6:30 PM AEST on Saturday (29th of March):
1. MITCH THOMAS
2. CLINT MAGUIRE
3. HARLAN COLLINS
4. BRAD PARKER
5. HARRY O’TOOLE
6. NICHOLAS HYNES
7. BILLY VERRILLS
8. DARCY COX
9. BRADLEY ARENELLI
10. TUALIMA TUALIMA
11. SCOTT MORAN
12. BILL BAINBRIDGE
13. MOSES MCGREAL
14. JUDD HANLON
15. BEAU ABRAHAMS
16. WADE HANNELL
17. ELIA FAATUI
18. AARON GROOM
19. TODD MILLS
21. TONI FINAU
22. JAKE MORRISON
24. JESSE RAMIEN
25. JARROD COX
COACH: TONY CLARKE
DRAWS:
Click here for HAROLD MATTHEWS Draw.
Click here for SG BALL Draw.
LADDERS:
Click here for HAROLD MATTHEWS ladder.
Click here for SG BALL ladder.
.