.
HOLDEN CUP - Round 25 - Sea Eagles Team List to take on the Sydney Roosters at Brookvale Oval at 5:30PM (local) on Friday (28th of August):
1. TOM TRBOJEVIC
2. JESSE BOGLE
3. ADDISON DEMETRIOU
4. JESSE RAMIEN
5. MITCH THOMAS
6. WILL PEARSALL (C)
7. NICHO HYNES
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. NICK LYNN
11. JAMES PARKER
12. BILLY BAINBRIDGE
13. DARCY COX
14. RILEY TRAVERS
15. LUKE GARNER
16. DALLAS KOEN
17. JYI SEYMOUR
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 25 - Sea Eagles Team List to take on the Newcastle Knights at Brookvale Oval at 3:00PM (local) on Saturday (29th of August):
1. DOM REARDON
2. DELROY BERRYMAN
3. BRAYDEN WILIAME
4. TONY SATINI
5. DAVID WILLIAMS
6. JACK LITTLEJOHN
7. MANAIA RUDOLPH
8. SIOSAIA VAVE (C)
9. JAYDEN HODGES
10. TYSON ANDREWS
11. TOM SYMONDS
12. DYLAN KELLY
13. DUNAMIS LUI
14. KURT ALDRIDGE
15. BEN FRITZ
16. CHEYSE BLAIR
17. UITI BAKER
18. JORDAN LATHAM
19. VINNIE NGARO
COACH: LUKE WILLIAMSON
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of hawkesburyradio.com.au
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.
HOLDEN CUP - Round 25 - Sea Eagles Team List to take on the Sydney Roosters at Brookvale Oval at 5:30PM (local) on Friday (28th of August):
1. TOM TRBOJEVIC
2. JESSE BOGLE
3. ADDISON DEMETRIOU
4. JESSE RAMIEN
5. MITCH THOMAS
6. WILL PEARSALL (C)
7. NICHO HYNES
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. NICK LYNN
11. JAMES PARKER
12. BILLY BAINBRIDGE
13. DARCY COX
14. RILEY TRAVERS
15. LUKE GARNER
16. DALLAS KOEN
17. JYI SEYMOUR
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 25 - Sea Eagles Team List to take on the Newcastle Knights at Brookvale Oval at 3:00PM (local) on Saturday (29th of August):
1. DOM REARDON
2. DELROY BERRYMAN
3. BRAYDEN WILIAME
4. TONY SATINI
5. DAVID WILLIAMS
6. JACK LITTLEJOHN
7. MANAIA RUDOLPH
8. SIOSAIA VAVE (C)
9. JAYDEN HODGES
10. TYSON ANDREWS
11. TOM SYMONDS
12. DYLAN KELLY
13. DUNAMIS LUI
14. KURT ALDRIDGE
15. BEN FRITZ
16. CHEYSE BLAIR
17. UITI BAKER
18. JORDAN LATHAM
19. VINNIE NGARO
COACH: LUKE WILLIAMSON
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of hawkesburyradio.com.au
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.