.
HOLDEN CUP - Round 8 - Sea Eagles Team List to take on the Melbourne Storm at AAMI Park at 3:45 PM (local) on Saturday (25th of April):
1. LUCAS PRICE
2. MITCH THOMAS
3. MITCH BRITTON
4. JESSE RAMIEN
5. CHARLIE BUTTROSE
6. WILL PEARSALL (C)
7. RILEY TRAVERS
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. JESSE MAXWELL
11. RHYS ARMSTRONG
12. JAMES PARKER
13. DARCY COX
14. NICHO HYNES
15. DALLAS KOEN
16. JYI SEYMOUR
17. ADDISON DEMETRIOU
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 8 - Sea Eagles Team List to take on the North Sydney Bears at North Sydney Oval at 3:00 PM (local) on Sunday (26th of April):
1. DOM REARDON
2. LUKE GARNER
3. MICHAEL CHEE KAM
4. TONY SATINI
5. BEN FRITZ
18. DYLAN KELLY
7. MANAIA RUDOLPH
8. VINNI NGARO
9. KURT ALDRIDGE
10. TYSON ANDREWS
11. JORDAN LATHAM
12. BLAKE LEARY
13. TODD WILSON
14. NICK LYNN
15. JORDAN SIMS
16. UITI BAKER
17. SIOSAIA VAVE
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of Triple H 100.1FM
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.
HOLDEN CUP - Round 8 - Sea Eagles Team List to take on the Melbourne Storm at AAMI Park at 3:45 PM (local) on Saturday (25th of April):
1. LUCAS PRICE
2. MITCH THOMAS
3. MITCH BRITTON
4. JESSE RAMIEN
5. CHARLIE BUTTROSE
6. WILL PEARSALL (C)
7. RILEY TRAVERS
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. JESSE MAXWELL
11. RHYS ARMSTRONG
12. JAMES PARKER
13. DARCY COX
14. NICHO HYNES
15. DALLAS KOEN
16. JYI SEYMOUR
17. ADDISON DEMETRIOU
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 8 - Sea Eagles Team List to take on the North Sydney Bears at North Sydney Oval at 3:00 PM (local) on Sunday (26th of April):
1. DOM REARDON
2. LUKE GARNER
3. MICHAEL CHEE KAM
4. TONY SATINI
5. BEN FRITZ
18. DYLAN KELLY
7. MANAIA RUDOLPH
8. VINNI NGARO
9. KURT ALDRIDGE
10. TYSON ANDREWS
11. JORDAN LATHAM
12. BLAKE LEARY
13. TODD WILSON
14. NICK LYNN
15. JORDAN SIMS
16. UITI BAKER
17. SIOSAIA VAVE
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of Triple H 100.1FM
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.